Vichy

Produktová řada

Slow Age

Slow Age

Řadit
dot

Značka

Produktová řada

Specifické zaměření

Typ pleti

Použiji na

Pro koho

Forma

  • Slow Age
  • Vichy

Slow Age

Jak můžeme zpomalit stárnutí? V nejnovějších výzkumech se vědci zaměřili na samotné příčiny stárnutí, aby následně přišli s opravdu účinným východiskem. To spočívá v tzv. Exposomu – vědeckém konceptu, který objasňuje propojení mezi vnějším prostředím a zdravím, na kterém se neblaze podepisuje UV záření, znečištění, vnitřní stres, únava, úzkosti i nevyvážená strava. Po letech výzkumů přináší Vichy vlastní řešení – denní péči Slow Âge SPF 25, která byla vytvořena tak, aby před všemi těmito nepříznivými vlivy pleť chránila.

Novinka je revoluční tím, že přináší nový pohled na péči o pleť a její stárnutí. Vědci velí - zpomalte! Hektický životní styl se totiž podepisuje na kvalitě pokožky více než čas. Ten stejně nezastavíte, ale můžete jen nechat pracovat právě ve prospěch vašeho vzhledu.

A to není všechno, Slow Âge se výrazně líší od ostatní péče o pleť i v dalších směrech.  Jednak se hodí pro všechny typy pokožky a také se nezaměřuje na jednu věkovou kategorii. Nosit ji můžete, když je vám 20, 30, 40 i víc.